facebook
00

gün

00

saat

00

dakika

00

saniye

Intel i5-11400 2.6 GHz 4.4 GHz 12MB LGA1200P -Tray

Fiyat:
5.645,20 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Intel i5-11400 2.6 GHz 4.4 GHz 12MB LGA1200P -Tray


Intel Core i5-11400

11. Nesil Intel Core i5 masaüstü işlemci
İşlemci Temel Frekansı: 2.60 GHz / Turbo Frekansı: 4.40 G
6 çekirdek / 12 iş parçacığı
12 MB önbellek
14 nm mimari
65 W TDP
Soket 1200


11 Nesil Intel Core İşlemciler

Verimli mimari, hızlandırılmış yapay zeka performansı ve oyun için daha fazla frekans ayarı ile performansın sınırlarını zorlayın.
Xe Mimarisine sahip Intel UHD Graphics, güçlü multimedya ve grafik yetenekleriyle çarpıcı görseller sunar.

Intel Performance Maximizer (Intel PM) ve Intel Extreme Tuning Utility (Intel XTU) gibi gelişmiş ayar araçları ve kontrolleriyle güvenle hız aşırtabilirsiniz.


Karşınızda Yeni 11. Nesil Intel Core Masaüstü İşlemciler

11. Nesil Intel Core masaüstü işlemci ailesi ilgi işlem deneyiminizin kontrolünü size verir. Yeni mimarisi sayesinde sürükleyici ir izleme deneyimi için yeniden tasarlanmış performans çarpıcı resimler ve grafikler ayrıca gelişmiş ayarlar için irçok teknik özellik ve seçenek sunar. Tüm u gelişmiş özellikler ir araya geldiğinde hızlı profesyonel çalışma irinci sınıf oyun deneyimleri rakipsiz içerik üretimi ve yüksek ayarlar için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz. 11. Gün 8. Nesil Intel Core masaüstü işlemci ailesi size en üyük katkınızı yapmak rekaet etmek aşarılı olmak ve önde olmak için ihtiyaç duyduğunuz gücü verir.


Yeniden Tasarlanmış Performans

11. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler performansın sınırlarını zorlamak için akıllıca tasarlanmıştır. Yeni işlemcinin çekirdek mimarisi AI performansını hızlandırmak için Intel Deep Learning Boosttan yararlanırken yazılım verimliliğini tamamen değiştirir. Temel platform geliştirmeleri arasında DDR

3200e kadar ellek 20ye kadar PCIe 

.01 CPU hattı tümleşik USB 3.2 Gen 2x2 (20G) ve SSD destekli Intel Optane H20 ellek ulunur. Bu teknolojiler irlikte üretken olmanız dikkatiniz dağılmadan üretken olmanız ve zirvede performans göstermeniz için ihtiyaç duyduğunuz gücü ve zekayı sağlar.


Etkileyici Görüntü ve Grafikler

11. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler tarafından desteklenen yüksek performanslı grafiklerle zengin çarpıcı görsellerin keyfini çıkarın Gelişmiş Intel UHD Grafik Grafik Mimarisi. Başlıca platform iyileştirmeleri; 60 Hzde üç adede kadar eşzamanlı 
 
K HDR ekran için entegre HDMI 2.0 ve HBR 3; 12 Gelişmiş  multimedya kalitesi ve verimliliği için  HEVCVP9 kod çözme ve E2E sıkıştırma; Görüntülü aramalar ve ekran paylaşımı sırasında hızlı güç tasarrufu  için gerçek zamanlı özellik taanlı kod çözme sağlayan AV1 10it  codec  desteğiyle gerçekten sürükleyici ir deneyim sunar. Arkanıza yaslanın ve akış ve kayıt sırasında olağanüstü oyun performansı irden çok monitörde sorunsuz  çoklu görev ve en zorlu görevler için  içeriği hızla oluşturun ve düzenleyin. 3. 3. nesil Intel Core masaüstü işlemciler tarafından desteklenen yüksek performanslı grafiklerle zengin çarpıcı görsellerin keyfini çıkarın Gelişmiş Intel UHD Grafik Grafik Mimarisi. Başlıca platform iyileştirmeleri; 60 Hzde üç adede kadar eşzamanlı 
 
K HDR ekran için entegre HDMI 2.0 ve HBR 3; Gelişmiş  multimedya kalitesi ve verimliliği için 12  HEVCVP9 kod çözme ve E2E sıkıştırma; Görüntülü aramalar ve ekran paylaşımı sırasında hızlı güç tasarrufu  için gerçek zamanlı özellik taanlı kod çözme sağlayan AV1 10it  codec  desteğiyle gerçekten sürükleyici ir deneyim sunar. Arkanıza yaslanın ve akış ve kayıt sırasında kesintisiz çoklu ekran çoklu görevde olağanüstü oyun performansının  keyfini çıkarın ve en zorlu görevler için  içeriği hızla oluşturun ve düzenleyin.


İnovatif Yeni Mimariler

Yeni grafikler ve çekirdek mimariler gelişmiş PC performansı için 11. Nesil Intel Core işlemciler yapay zeka destekli performans ve sınıfının en iyisi kalolu ve kalosuz ağlantı ile enzeri görülmemiş ir uyum içinde çalışır.


Teknik Özellikler
Soket YapısıLGA1200 - 10. 11. Nesil
Diğer Özellikler
Stok KoduCPUINTI5C1140011
MarkaIntel
Stok DurumuSTOKTA YOK
Garanti (Yıl)2
xDrive     AeroCool      Asus     Amd     Benq     Cooler Master     Corsair     Cougar     Game Power     GIGABYTE     G Skill     HiPower     Hp     intel     Lenovo     Microsoft     Msi    Nvdia     NZXT     Razer     Samsung     Sapphire     Seagate     Sharkoon     steel series     Tenda     Thermaltake     Tp-Link     Trust     TteSports     ViewSonic     WD     XPG     Zotac     Classone     Rush

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.