facebook
00

gün

00

saat

00

dakika

00

saniye

Gold Focus i7 10700F İşlemci 6600 XT Ekran Kartı 16GB Ram 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı

Fiyat:
19.999,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Gold Focus i7 10700F İşlemci 6600 XT Ekran Kartı 16GB Ram 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı


 Intel® Optane Bellek Desteği Intel® Optane Bellek sistem performansını ve yanıt verme hızını artırmak için sistem elleği ile ellek arasında yer alan gelişmiş ir geçici  ellektir. Intel® Rapid Storage Technology Driver ile irlikte kullanıldığında irden çok depolama düzeyini şeffaf ir şekilde yönetir ve işletim sistemi tarafından  sanal disk olarak kaul edilir. Bu sık kullanılan verileri en hızlı depolama düzeyinde tutar. Intel® Optane bellek özel donanım ve yazılım yapılandırması gerektirir. Intel® Turo Boost Teknolojisi Isı ve güç paylaşımından yararlanarak işlemci frekansını otomatik olarak artıran Intel® Turo Boost Teknolojisi ihtiyacınız olduğunda hızı artırır ve gerekmediğinde güç tasarrufu sağlar. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi Intel® Hyper-Threading Teknolojisi her ir fiziksel çekirdek için iki iş parçacığı sağlar. Uygulamalar aynı anda daha fazla iş yapmak ve görevlerini daha kısa sürede tamamlamak için irden çok iş parçacığına ölünür. Intel® Sanallaştırma Teknolojisi Intel® Sanallaştırma Teknolojisi (VTx) tek ir donanım platformunun birçok "sanal" platform gii çalışmasını sağlar. 


 

Core Boost 
 Özenle tasarlanmış yapı ve dijital güç tasarımı daha fazla çekirdek desteği ve daha iyi performans sağlar. 
 
4K Desteği
UHD'yi destekler,Dahili HDMI bağlantı noktasıyla 
4K UHD çözünürlüğü destekler. 
 
 Audio Boost 
 Stüdyo kalitesinde sesle kulaklarınızı ödüllendirin ve kendinizi oyuna kaptırın. 
 
 DDR
 Boost 
 Bellek sinyalleri tamamen yalıtılmış DDR
 devresi aracılığıyla daha saf ve daha kararlı olarak iletilir. 
 
 M.2 Shield Frozr 
 Dahili M.2 soğutma çözümü M.2 SSDlerinizi aşırı ısınmadan ve fiziksel hasardan koruyarak daha hızlı çalışmasını sağlar. 
 
  Steel Armor 
 PCIE grafik kartları ükülmelerden ve elektromanyetik parazitlerden koruyarak olağanüstü performans sunar.

Ram 8 GB hafıza kapasitesine sahiptir. Diğer ürünlere göre daha fazla alana sahiptir. Bu RAM depolama işlemlerinin sorunsuz çalışmasını sağlar. Büyük kapasiteli bir ürün ile depolama konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Çok fazla başıoş dolaşma var. Ram alırken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de hafızasıdır. Ürünün hafızası üyüktür.


 

 

GAMING OC soğutma sistemi birlikte  verimli ısı dağılımı sağlayan 3 adet döner 80 mm tek kanatlı fan 5 adet bakır kompozit  ısı borusu doğrudan temaslı GPU 3D aktif fan ve ekran soğutması içerir.

ALTERNATİF FAN HAREKETİ
Pistonun dönüşü itişik fanlardan gelen türülansı azaltailir ve hava asıncını artırailir.

ISI BORULARINA DOĞRUDAN DOKUNUŞ
Saf bakır ısı borusu şekli doğrudan GPU  temas alanını en üst düzeye çıkarır. Isı borusu ayrıca uygun soğutmayı sağlamak için VRAMi açıkta kalan büyük bir metal plakayla kaplar.

 
 
 

 Bir sait disk sürücüsünden (HDD) daha uygun maliyetli olmalıdır ve Kinston SSD Sata SA400S37/480G serisinin doğduğu yer burasıdır. Geleneksel sait diskler tarafından desteklenen masaüstü  veya dizüstü blgisayarınızın hızını artırmak için tasarlanan Kinston SSD Sata SA400S37/480G serisi  sabit disk sürücüye göre 10x daha hızlı yüksek performans, ultra-tepkisel çok görevli çalışır.


  SSD Farkı  
  Bilinen en hızlı ve kullanışlı mikroişlemcilerden iri olarak kabul edilen SSD günümüzde  yaygın olarak kullanılmaktadır. Hızlı ve istikrarlı iş performansı sağladıklarından daha fazla insanın hayatında  yer alabilmektedirler. 
  Kaliteli performans sunan Kinston SSD 
  Daha hızlı önyükleme ve yanıt verme ile bilgisayar etkinlikleriniz çok daha az zaman almaya başlayabilir. Ayrıca dikkat çekici derecede düzgün dosya aktarımlarıyla uzun dosya yedeklemelerine gerek yoktur. 
  Yüksek fiyat-performans oranı 
  Bulunduğu fiyata çok uygun özelliklere sahiptir. Bu şekilde yoğun bir kullanıcıya sahip olmak zor olmayacaktır. Kurulumu oldukça kolaydır. Çalışma sırasında arızalanma riski oldukça düşüktür. 
  Enerji tüketimini iyileştirin 
  Enerji tüketimi ilkesi uzun süreli kullanım için optimize edilmiştir. Bu sayede istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde rahatlıkla kullanailirsiniz. Tek yapmanız gereken bir SATA 3 ağlantısı oluşturmak. 
  Kaliteyi hisset Kinston SSD
  Sağlamlık ve güvenilirlik için darbelere ve titreşimlere karşı dayanıklıdır.

Sharkoon SHP Bronze dayanıklı bir 80 PLUS Bronze" sertifikalı ATX güç kaynağıdır. Güç kaynağı standart ATX kutularına kolayca takılailir ve siyah kablosu ve siyah muhafazasıyla lüksten daha az bir görünüm sunar.
Sessiz çalışma ve yeterli soğutma 120 mm fan garantisi ile sağlanır 
 
 Bu güç kaynağı "80 PLUS Bronze" sertifikalı olup P yüklerde en düşük enerji verimliliğini ve 0 yükte düşük verimliliği sağlar 
 
 Güç kaynağı kolay ve hızlı bir şekilde kurulur ve ağlanır. muhafaza ızgara konektörler ve kalo muhafazaları tamamen siyah kalır. Bu güç kaynağının bilgisayar kasasına gizlice entegre edilmesini sağlar.


 
 
TK4
 RGB şık ve kompakt ir midiATX kasasıdır. Esas olarak temel işlevlere odaklanır ancak aynı zamanda onu kendi türündeki diğer kasalardan ayıran avantajlara da sahiptir. Kasa sade ir görünüme sahip siyah  ve sade  ir tasarım kullanıyor. Ve üç adet 120 mm RGB LED fan muhteşem aydınlatma efektleri sağlar. Örneğin temperli cam yan panel iki adet USB 3.0 portlu GÇ paneli ve ön paneldeki RGB LED fan hemen göze çarptı.

Temperli cam ön panelin arkasında bulunan 3 x 120mm RGB LED fanlar eşit  hava akışı sağlayarak sistemi yeterince ve eşit  şekilde soğutur. Renk aralığı yerleşik RGB denetleyicisi ile 1
 ön ayar modunda aydınlatılabilir. RGB LED şeridi  Asus Aura Sync MSI Mystic Light Sync Gigbayte Fusion ve ASRock Polychrome SYNC gibi uyumlu anakart programları aracılığıyla özelleştirilebilir.

TK4
 RGBnin sol tarafında bulunan temperli cam sayesinde kasanın içindeki donanım net bir şekilde görülüyor. Böylece kasanın arkasındaki dördüncü RGB LED fanına hayran kalailiyoruz. Bu cam ölme sayesinde sisteminizi minimalist bir muhafaza içinde tam olarak görebilirsiniz. Ayrıca yan panel vidaları dışarıdan görülmediği için iç aksamlar tüm ihtişamıyla görüleiliyor; Hiçbir şey görüntüyü kirletemez. Bu gözlüklerin ağlantıları göze zarar vermemek için kutunun arka tarafındadır.

Diğer Özellikler
Stok KoduGOLDFOCUS
MarkaSharkoon
Stok DurumuSTOKTA YOK
Garanti (Yıl)2
xDrive     AeroCool      Asus     Amd     Benq     Cooler Master     Corsair     Cougar     Game Power     GIGABYTE     G Skill     HiPower     Hp     intel     Lenovo     Microsoft     Msi    Nvdia     NZXT     Razer     Samsung     Sapphire     Seagate     Sharkoon     steel series     Tenda     Thermaltake     Tp-Link     Trust     TteSports     ViewSonic     WD     XPG     Zotac     Classone     Rush
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.