facebook

Blog

Gamemar ile XDrive Oyuncu Koltuklarını Keşfedin!

GAMEMAR İLE XDRIVE OYUNCU KOLTUKLARINI KEŞFEDİN!

2015 yılında oyuncu ekipmanlarının satışını yapan "En yeni oyun malzemeleri ile bilgisayarınızın teknolojisini kullanarak oyun (Gaming) oynayan müşterilerine standartların üzerinde çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkmış Muğla (Marmaris) merkezli, Gamemar.com adı altında kurulmuş bir oyuncu ekipmanların fiziksel mağazalarımızda, birçok elektronik kanaldan satış yapan kurumsal teknoloji firmasıdır.

gamemar_logo_xdrive_koltuklari

GAMEMAR.COM XDRIVE MÜŞTERİ SÜRECİ

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir, Ücretsiz Aynı gün Kargo ile Müşteri Hizmetlerimize Dilediğiniz Zaman Ulaşabilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

XDRIVE OYUNCU KOLTUKLARI VE MASALARI MARKASI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORUZ?

%100 Türk yerli, dünya standartları üzerinde üretilmiş maddelerin tamamen insan sağlığını olumsuz etkileyecek unsurlardan arındırılmış, zorlu testleri geçmiş oyuncu koltuğu markasıdır.

Devamını oku

Mavi Switch (Mekanik) Klavyenin Kırmızı Switch Klavyeden Farkı Nedir, Hangi Markaları Önerirsiniz veya Tercih Etmeliyiz?

Mavi Switch (Mekanik) Klavyenin, Kırmızı Switch Klavyeden Farkı Nedir, Hangilerini Tercih Etmeliyiz?

E-ticaret alışverişinde, oyun oynarken, araştırma veya verilen ödev, iş, gönüllük projelerimizi yaparken, günlük bilgisayar başında çok fazla zaman harcadığımızı biliyoruz; Bilgisayarımızda kullandığımız donanım araçlarının son derece kaliteli, kullanıcı odaklı, konforlu, yüksek performanslı ve kullanıcının kendini rahat hissetmesi gerektiği son derece önemli faktör olmuştur. Özellikle son dönemlerde bilgisayarımıza ve kullanıcılara uygun klavye çeşitleri hangileri olmalı sorusu gündeme gelmekte; Mavi Switch Klavye mi olmalı yoksa; Kırmızı Switch Klavye mi olmalı, günlük ve oyuncuların kullanımı için hangi markaları önerirsiniz? Gibi sorular arz edilmektedir.

 

Mavi Switch (Mekanik) Klavyenin Bir Takım Özellikleri, Neden Tercih Edilmelidir?

Normal klavyelerden farkı her tuşa ait mekanik bir klavye bulunur. Her mekanik tuşlara ait bir özel yaylar bulunur. Normal Sıradan bir klavyede çelik özel yaylar yerine normal plastik’ten yapılmış yaylar mevcuttur. Mavi Switch (Mekanik) klavyelerin tuş hassasiyeti oldukça fazladır diye biliriz. Bilgisayarınız üzerinden vereceğiniz her türlü komut (emir) Mavi Switch (Mekanik) klavye tarafından rahatça yerine getirebilir. Oyuncuların veya günlük Mavi Switch  (Mekanik) klavye kullanan kişilerin tercih etmesinin en önemli sebebi oyunlarda veya günlük kullanımlarda tepki süresinin minimum (düşük) olmasıdır. Böylece oyunlarınızda rakiplerinize beklenmedik farklar atabileceksiniz.
Bir başka önemli özellik; Mavi Switch (Mekanik) klavyeler, diğer sıradan klavyelere nazaran dayanıklılık derecesi oldukça yüksektir. Çünkü Mavi Switch (Mekanik) klavyelere sahip her tuşun altına entegre edilmiş çelik süper güçlü yaylar mevcuttur. Böylece, Mavi Switch (Mekanik) klavyelerin dayanıklılığı diğer sıradan klavyelere nazaran daha sağlam ve güçlüdür. Bu özelliğinin yanında Mavi Switch (Mekanik) klavyeler kullanılmaya başlandığında çıkardığı klik sesler; projelerinizde veya oyunlarınızda size motive etki yaratacak olup, verilen zorlu görevlerinizi keyifli hale getirecektir. Mavi Switch (Mekanik) klavyelerinin tuş hassasiyeti (tuşların sonuna kadar basmaya gerek kalmadan), çıkardığı sesler ve güçlü dayanıklı yapısı tercih edilmeye değer bir klavye olacaktır.

 

Kırmızı Switch Klavyenin Bir Takım Özellikleri, Neden Tercih Edilmelidir?

Kırmızı Switch Klavye, Normal klavye ve Mavi Switch (Mekanik) Klavye ile bazı teknik özellikler benzer olmasına rağmen birkaç takım farklı özellikleri de mevcuttur. Mesela, Kırmızı Switch Klavyedeki tuşların sonuna kadar basmaya gerek kalmadan tuş hassasiyetinin yüksek olması, Mavi Switch (Mekanik) Klavyedeki çıkardığı seslerin, Kırmızı Switch Klavyede mevcut olmayışı yani klik sesinin olmayışı, hissiyat açısından Kırmızı Switch Klavyeler daha yumuşak olması, ömürlük açısından 50 milyona kadar vuruş (klavye üzerinde tıklama) özelliği günlük kullanımlar ile oyunlarınızdaki performanslarda beklenmedik farkları görebileceğiniz gayet kullanışlı donanımsal bir üründür. Kırmızı Switch klavyelerin dayanıklılığı diğer sıradan klavyelere nazaran daha sağlam ve güçlüdür. Kırmızı Switch Klavyeler klik sesler çıkarmadığından, sesiz bir şekilde projelerinizde veya oyunlarınızda size motive etki yaratacak olup, verilen zorlu görevlerinizi keyifli hale getirecektir.
Kırmızı Switch klavyelerinin tuş hassasiyeti performans açısından tuşların sonuna kadar basmaya gerek olduğundan oyunlarınızdaki hâkimiyeti elinizde bulunduracak olup, sessiz tuşlar ve güçlü dayanıklı yapısı tercih edilmeye değer bir klavye olacaktır.


Klavye Çeşitlerinde Hangi Tür ve Markaları Önerirsiniz veya Tercih Etmeliyiz?

 

Aşağıdaki tabloda Mavi Switch (Mekanik) Klavyenin, Kırmızı Switch Klavyenin farkları ile benzerlikleri karşılaştırmalı şekilde verilmiştir

gmr

Devamını oku

HABER ALMA VE MAİL ABONELİĞİ İPTALİ

Aşağıdan mail aboneliğimize kayıtlı olduğunuz e posta adresinizi girerek kampanyalarımızdan ve tekliflerimizden haber alma üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Devamını oku

E-Spor Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. E- Spor Nedir ? 


E-Spor milyonlarca insanı peşinden sürükleyen, dinamik ve hızla büyüyen küresel bir fenomen ve oyun kültürü hareketidir. E-Spor iki veya daha fazla kişi arasında, önceden düzenlenmiş kurallar ile bilgisayar ve video oyunları kullanılarak,  muazzam bir rekabet gerçekleşir. Bilgisayar ve video oyunları, oyunculara karsi rekabetçi bir durum oluşturmalıdır. Ayrıca, tüm katılımcılar aynı koşullarda olmalı; oyun, önceden programlanmış rastgele mekaniklerle oyuna müdahale etmemelidir. Eşanlamlı olarak "competitive gaming" terimide kullanilmaktadir. 
 
Devamını oku
xDrive     AeroCool      Asus     Amd     Benq     Cooler Master     Corsair     Cougar     Game Power     GIGABYTE     G Skill     HiPower     Hp     intel     Lenovo     Microsoft     Msi    Nvdia     NZXT     Razer     Samsung     Sapphire     Seagate     Sharkoon     steel series     Tenda     Thermaltake     Tp-Link     Trust     TteSports     ViewSonic     WD     XPG     Zotac     Classone     Rush

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.